Arrow
Arrow
Slider

Про нас

 • Л - любов, бо все в житті починається з любові
 • І - індивідуальність, бо кожна людина - безцінне творіння Боже
 • Д - доброта, бо лише з нею людина здатна творити
 • Е - ерудиція, бо вона служить життєвому успіху дитини
 • Р - рішучість, бо вміння перейти від слів до справи - ознака сформованої особистості

Порядок приймання дітей до першого класу

Для зарахування учня до навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи:

1) заява одного з батьків дитини  або особи,  що їх замінює;

2) копія свідоцтва про народження дитини;

3) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації 086-1/0;

4) документ, що підтверджує місце проживання.

 Мікрорайон УЗОШ І-ІІІ ступенів №20 – ліцею «Лідер» (закріплення вулиць): 

Вулиці: Андріївська, Андрія Бачинського (Невського), Богданівська, Букова, Василівська, Вільхова, Другетів, Заводська, Запорізька, Йосипа Бокшая, Івана Айвазовського, Івана Панькевича (Петра Великого), Івана Сільвая, Івана Фогарашія (Волгоградська), Іспанська, Електрозаводська, Канальна (за винятком частини вулиці, розташованої за межами міста), Канально-Насипна, Кароля Мейсароша, Лугова, Мала, Миколаї Божук (Зої Космодем'янської), Модеста Мусоргського, Насипна, Олександра Маркуша (Жданова), Олександра Столєтова, Олексія Маресьєва, Петра Лодія (Севастопольська), Польська, Сербська, Собранецька (від перехрестя з вул. Верховинською до кордону), Требішовська, Хорватська, Чеська, Ширавська, Шумна.

Площі:  Андрія Бачинського, Героїв Війни.

Провулки: Блакитний, Інженерний (Насипний), Мебльовиків, Ширавський. 

Відповідно до проекту Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти прийом дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу закладу здійснюється на безконкурсній основі.

Адміністрація навчального закладу зобов’язана вжити заходів до ознайомлення батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до навчального закладу, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.

 1. Зарахування учнів до навчального закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.

Закон України “Про освіту” (Прийняття від 05.09.2017. Набрання чинності 28.09.2017)

Стаття 12.п.4. «Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.»

Стаття 13,п.1. “Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.”

“Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.”

При вступі до школи батьки мають надати лише довідку від лікаря, що дитина пройшла профілактичний медогляд. Якщо дитина має хворобу, лікар може зробити запис про це, але тільки за згодою батьків. Усі інші дані про стан здоров’я дитини фіксують лише в Історії розвитку дитини (форма № 112/о) — медичній картці, що зберігають у закладі охорони здоров’я.

Отож, перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний медичний огляд. Після медогляду батьки отримають форму № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду». 


ОГОЛОШЕННЯ


Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти №2205 від 25.09 2020 року (набирає чинності 01.01.2021 р.)


• До уваги педагогічних працівників:

Про впорядкування окремих питань фінансової діяльності школи


• До уваги учнів!  

 Правила поведінки в школі

Національна дитяча гаряча лінія надає консультації в телефонному та онлайн-режимах в будні дні з 12.00 до 20.00:

    короткий номер 116111 (безкоштовно з мобільних телефонів),

    0800500225 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Телефонні номери центрів і служб у справах дітей щодо протидії булінгу


• До уваги батьків!  

Кодекс безпечного освітнього середовища


Вітаємо іменинників березня:

 • Левчак Ірина Юріївна (вчитель початкових класів) - 0303;
 • Шетеля Любов Михайлівна (вчитель початкових класів) - 10.03;
 • Рац Тетяна Олексіївна (вчитель біології) - 16.03;
 • Паніна Неля Іванівна (вчитель початкових класів) - 17.03;
 • Кирч Тетяна В'ячеславівна (вчитель початкових класів) - 23.03;
 • Грушевич Оксана Володимирівна (вчитель англійської мови) - 27.03;
 • Мальованець Наталія Іванівна (вчитель "Захисту України") - 29.03.

    Дорогі вчителі, вітаємо вас із Днем народження! Нехай ваше життя завжди буде сповнене радістю, добрим сміхом і любов’ю! Будьте безмежно щасливі кожну хвилину свого життя! Бажаємо, щоб ви завжди досягали найвищих результатів у всьому і ніколи не знали розчарувань! Нехай у вашій нелегкій, але такій потрібній роботі завжди буде місце творчості, натхненню, енергійності й запалу. Нехай діти радують, випускники не забувають, сім’я підтримує, а здоров’я не підводить. З днем народження, дорогі викладачі!

 

Новини

 • День поезії

  Всесвітній день поезії відзначають 21 березня. В цей день учні 5-11 класів взяли участь у квесті. Завдання були розташовані в коридорах на стендах, а відповіді надсилали у Viber. Підібрати риму, скласти з...

  Детальніше...

 • День щастя

  Міжнародний день щастя відзначають 20 березня. Цього дня прийнято проводити різноманітні тематичні семінари, конференції, презентації книг про щастя та тренінги, які допоможуть покращити...

  Детальніше...

 • День казки

  20 березня - Всесвітній день казки. Її люблять усі: від маленької дитини до бабусь та дідусів. Кожен знаходить в казках щось особливе. Сьогодні учні 1-В класу мандрували у світ казок....

  Детальніше...

 • День Незалежності Карпатської України

  Щороку 15 березня відзначають День Незалежності Карпатської України та вшановують пам’ять її оборонців, які у 1939 році стали на захист проголошеної української державності на Закарпатті...

  Детальніше...

 • Шевченківський тиждень

  6 березня розпочався Шевченківський тиждень - 2023. На початку тижня учні з педагогами оформили тематичні зони до 209 річниці з Дня народження Кобзаря, виготовили лепбуки та стіннівки. У...

  Детальніше...

 • Інженерний тиждень - 2023

  Інженерний тиждень в школі – це незабутній досвід для учнів. Ця ініціатива підтримується багатьма організаціями, які прагнуть залучити молодь до науки, технологій та інженерії. Інженерний...

  Детальніше...

Напишіть нам