Arrow
Arrow
Slider

Про нас

 • Л - любов, бо все в житті починається з любові
 • І - індивідуальність, бо кожна людина - безцінне творіння Боже
 • Д - доброта, бо лише з нею людина здатна творити
 • Е - ерудиція, бо вона служить життєвому успіху дитини
 • Р - рішучість, бо вміння перейти від слів до справи - ознака сформованої особистості

Порядок приймання дітей до першого класу

 Для зарахування учня до навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи:

1) заява батьків + паспорт;

2) копія свідоцтва про народження дитини;

3) оригінал медичної довідки;

4) документ, що підтверджує місце проживання.

 Мікрорайон УЗОШ І-ІІІ ступенів №20 – ліцею «Лідер» (закріплення вулиць): Мала, Бачинського, Юрія Герца (Герцена), Бокшая, Шумна, Маркуша, І. Фогарашія (Волгоградська),Маресьєва, П. Лодія, І. Сільвая, М. Божук (З. Космодем’янської), Канальна (за винятком частини вулиці, розташованої в мікрорайоні Доманинці), Заводська, Кутузова, Мусорського, Базиловича, Насипна,  Електрозаводська, Кароля Мейсароша (І. Туряниці), Стрільнична, Айвазовського, І. Панькевича, Столєтова,  Василя Вишиваного, А. Грабаря, пров. Мебльовиків,  пров. Ширавський, пров. Приютський,  пров. Насипний.

Відповідно до проекту Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти прийом дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу закладу здійснюється на безконкурсній основі.

Адміністрація навчального закладу зобов’язана вжити заходів до ознайомлення батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до навчального закладу, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.

 1. Зарахування учнів до навчального закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.

Закон України “Про освіту” (Прийняття від 05.09.2017. Набрання чинності 28.09.2017)

Стаття 12.п.4. «Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.»

Стаття 13,п.1. “Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.”

“Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.”

При вступі до школи батьки мають надати лише довідку від лікаря, що дитина пройшла профілактичний медогляд. Якщо дитина має хворобу, лікар може зробити запис про це, але тільки за згодою батьків. Усі інші дані про стан здоров’я дитини фіксують лише в Історії розвитку дитини (форма № 112/о) — медичній картці, що зберігають у закладі охорони здоров’я.

Отож перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний медичний огляд. Після медогляду батьки отримають форму № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

 

 

ОГОЛОШЕННЯ


• До уваги педагогічних працівників: Методичні рекомендації щодо виявлення та реагування на випадки домашнього насильства • Шановні педагоги,  батьки та жителі міста Ужгорода!

Колектив ліцею «Лідер» просить вас підтримати  нашу участь у громадському проекті «Побудова сучасного тенісного корту  на базі УЗОШ №20 – ліцею «Лідер».

Послідовність виконання дій:

 1. У пошуковій системі Google вводимо «Громадський бюджет 2019 року» або переходимо за посиланням https://uzhorod-budget.e-dem.in.ua/#/project/4412?compid=64.
 2. Вибираємо номер 4 – «Побудова сучасного тенісного корту на базі УЗОШ №20 – ліцею «Лідер».
 3. Натискаємо «Підтримати».
 4. Голосувати можна через Приват24, Ощадбанк (обираємо банк через який будемо голосувати).
 5. Заходимо у свій особистий кабінет вибраного банку (вводимо логін і пароль).
 6. Натискаємо «Підтримати».

 Ще можна проголосувати  на  1 поверсі  Ужгородського міськвиконкому (ЦНАП), маючи при собі документ, що засвідчує особу.

Наш номер 4

Будемо дуже вдячні за підтримку! 

Новини

Напишіть нам