Arrow
Arrow
Slider

Про нас

 • Л - любов, бо все в житті починається з любові
 • І - індивідуальність, бо кожна людина - безцінне творіння Боже
 • Д - доброта, бо лише з нею людина здатна творити
 • Е - ерудиція, бо вона служить життєвому успіху дитини
 • Р - рішучість, бо вміння перейти від слів до справи - ознака сформованої особистості

Порядок приймання дітей до першого класу

Наказ про зарахування учнів до 1 класу 2019/2020 навчального року  

Для зарахування учня до навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи:

1) заява одного з батьків дитини  або особи,  що їх замінює;

2) копія свідоцтва про народження дитини;

3) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації 086-1/0;

4) документ, що підтверджує місце проживання.

Рішення про закріплення територій обслуговування за закладами освіти міста Ужгород

 Мікрорайон УЗОШ І-ІІІ ступенів №20 – ліцею «Лідер» (закріплення вулиць): Мала, Андрія Бачинського, Юрія Герца (Герцена),  Йосипа Бокшая, Шумна, Другетів, Олександра  Маркуша, Івана  Фогарашія (Волгоградська), Олексія Маресьєва, Петра  Лодія, Івана Сільвая, Марії Божук, Канальна (за винятком частини вулиці, розташованої в мікрорайоні Доманинці), Заводська, Кутузова,  Модеста Мусоргського,  Насипна,  Електрозаводська, Кароля Мейсароша (І. Туряниці), Стрільнична, Петра Айвазовського, Івана Панькевича, Олександра Столєтова,  Василя Вишиваного, Академіка Грабаря, Ширавська, Запорізька, Швейцарська, Віденська, Воловецька, Дніпровська, Іршавська, Вільхова, Гуслярська, Лугова, Моторна, Рокитна, Топольова, Польська, Золотиста, Мальовнича, Теодора Ромжі, Харківська, Іспанська,  Лірична; Площа Героїв Війни; Провулки:  Мебльовиків, Приютський, Насипний, Великоберезнянський, Виноробів, Грабовий, Зоряний, Ягідний, Янтарний, Хустський, Блакитний, Лютянський.

Відповідно до проекту Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти прийом дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу закладу здійснюється на безконкурсній основі.

Адміністрація навчального закладу зобов’язана вжити заходів до ознайомлення батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до навчального закладу, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.

 1. Зарахування учнів до навчального закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.

Закон України “Про освіту” (Прийняття від 05.09.2017. Набрання чинності 28.09.2017)

Стаття 12.п.4. «Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.»

Стаття 13,п.1. “Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.”

“Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.”

При вступі до школи батьки мають надати лише довідку від лікаря, що дитина пройшла профілактичний медогляд. Якщо дитина має хворобу, лікар може зробити запис про це, але тільки за згодою батьків. Усі інші дані про стан здоров’я дитини фіксують лише в Історії розвитку дитини (форма № 112/о) — медичній картці, що зберігають у закладі охорони здоров’я.

Отож перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний медичний огляд. Після медогляду батьки отримають форму № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

                                                                                                   

ОГОЛОШЕННЯ


• До уваги педагогічних працівників: Методичні рекомендації щодо виявлення та реагування на випадки домашнього насильства 


• До уваги учнів!  

Правила поведінки школярів у навчальному закладі


Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
 - Олашин Олександру (9-Б клас) - І місце з географії (керівник Шпак А.В.)
 - Василечко Власту (10 клас) - ІІ місце з біології (керівник Бобела Н.П.)
 - Піняшка  Юрія (11 клас) - І місце з правознавства (керівник Воротинцева О.О.)
 - Журук Катерину (9-Б клас) - І місце з обслуговуючої праці (керівник Гечка О.М.)

Вітаємо іменинників лютого:

 • Соловйову Олену Ростиславівну (вчитель англійської мови) - 01.02
 • Калинич Тетяну Василівну (вчитель математики) - 06.02
 • Зейкан Світлану Василівну (вчитель математики) - 08.02
 • Комарницького Мар'яна Несторовича (директор ліцею "Лідер") - 10.02
 • Одинцову Зузанну Юріївну (вчитель фізкультури) - 11.02
 • Слободян Вікторію Йосипівну (вчитель музики) - 17.02
 • Мешко Тетяну Юріївну (вчитель географії) - 20.02
 • Бєлову Катерину Степанівну (вчитель математики) - 23.02
 • Бідзілю Наталію Михайлівну (вчитель початкових класів) - 28.02

    Дорогі вчителі, вітаємо вас із Днем народження! Нехай ваше життя завжди буде сповнене радістю, добрим сміхом і любов’ю! Будьте безмежно щасливі кожну хвилину свого життя! Бажаємо, щоб ви завжди досягали найвищих результатів у всьому і ніколи не знали розчарувань! Нехай у вашій нелегкій, але такій потрібній роботі завжди буде місце творчості, натхненню, енергійності й запалу. Нехай діти радують, випускники не забувають, сім’я підтримує, а здоров’я не підводить. З днем народження, дорогі викладачі!


 

Новини

Напишіть нам