26 квітня 2024 року відзначаються 38-мі роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. Відтоді в цю дату в Україні щорічно вшановують усіх людей, хто загинув або постраждав від цієї катастрофи, а також ліквідаторів наслідків аварії.
Учні 8-Г класу разом із учителькою історії Маровтій Г.І. та бібліотекаркою Бескід А.Л. також пригадали події того дня, обговорили наслідки катастрофи, подумали можливо було уникнути її або ж зменшити кількість жертв та пом'янули хвилиною мовчання тих, хто загинув.
![](/images/2023-2024n.r./04.2024/2024.04.26.2.jpg)
![](/images/2023-2024n.r./04.2024/2024.04.26.3.jpg)
![](/images/2023-2024n.r./04.2024/2024.04.26.4.jpg)