Квіти - це радість, яку нам подарувала природа. Вони пробуджують у нас людяність, щирість, сердечність і доброту, а після довгої зими весняні квіти особливо приємні і красиві.
І саме тому вже не перший рік в нашому ліцеї проходить день квітів. Учні приходять до школи в одязі із квітковим орнаментом або ж із бутоньєрками, малюють та виготовляють із паперу квіти. Не залишаються осторонь і вчителі.
Тож сьогодні в усіх був неймовірний настрій, незважаючи на дощову погоду. Адже барвистий одяг підіймав настрій кожному. Охоче фотографувались у фоє, малювали та виготовляли квіти з паперу майже усі учні ліцею.
![](/images/2023-2024n.r./04.2024/2024.04.24.2.jpg)
![](/images/2023-2024n.r./04.2024/2024.04.24.3.jpg)
![](/images/2023-2024n.r./04.2024/2024.04.24.4.jpg)