19 грудня відзначається День Святого Миколая - одне з найважливіших церковних свят. Микола Чудотворець прославився, як захисник знедолених, хворих і нужденних. Здавна Миколі молилися землероби, скотарі і рибалки, останніх, до речі, він захищав від небезпек на воді.

Напередодні Дня Святого Миколая учні початкової школи танцювали та співали на подвір'ї. І на цей веселий спів завітав справжнісінький Святий Миколай. Чудотворець привітав діток із святом, влаштував рухливий флешмоб, послухав ще пісні від учнів початкової школи, а потім дам вказівку своїм помічникам роздати подаруночки. А сам пішов вітати зі святом інших діток.

Учні 5-А класу разом із класним керівником Фроловою О.М. готувалися до цього дня дуже старанно. І їм це вдалося! Адже вони підготували та показали цікаву виставу першокласникам. У ній йшла мова про братика й сестричку, які потрапили у неймовірні пригоди в ніч перед святом. Чи отримали діти бажане? Так! Адже Святий Миколай із Ангелами завжди слідкує за вчинками дітей і запам'ятовує хороші. Тож Віка і Стас отримали свої подаруночки до свята. Вони ж не послухали Антипка і Прутика!
Тож вітаємо усіх із цим святом. Бажаємо робити тільки хороші справи і не слухати, що шепчуть на вушко чортенята!
 
  

Напишіть нам