30 грудня в УЗОШ І-ІІІ ст. №20 - ліцеї "Лідер" відбулося засідання педагогічної ради. На порядку денному було 3 питання. Перше питання було: "Стан впровадження ключових підходів НУШ до формування комунікативних компетентностей на уроках англійської мови у 1, 2 класах УЗОШ І-ІІІ ст. №20 - ліцеї «Лідер», доповідала Сіденко З.В., заступник директора з НВР. Зоя Вікторівна розповіла, що протягом семестру відвідувала уроки англійської мови в 1 та 2 класах. Також в грудні вчителям, які викладають в цих класах та батькам учнів 1-2 класів було запропоновано пройти анкетування. Результати цих анкетувань Сіденко З.В. озвучила сьогодні. Відзначила, що найбільше тішить той факт, що дітям цікаво вивчати англійську мову в школі (68,8% опитаних батьків). Фролова О.М, вчитель англійської мови з багаторічним стажем, додала, що уроків іноземної мови в класах НУШ більше і це дозволяє багато часу приділяти творчим роботам. Наприклад, після вивчення певної літери учні мають змогу зробити аплікацію цієї літери. Таким чином учні краще запам'ятовують її.

     Друге питання "Стан викладання математики та рівень навчальних досягнень учнів  в 2020-2021 н.р." озвучив Шварц Р.Ю., заступник директора з НВР. Роман Юрійович розповів, що в ході перевірки адміністрацією закладу  було відвідано ряд уроків, перевірено робочі зошити учнів, зошити для контрольних робіт, вивчено роботу вчителів із шкільною документацією. Шварц Р.Ю. зазначив, що перевірка зошитів відповідає вимогам МОН України. Також наголосив, що було проаналізовано тематичне та семестрове оцінювання. Відмітив, що практично в усіх класах якість знань перевищує 50%. Окремо обговорили роботу з обдарованими учнями. Роман Юрійович оголосив про те, що з початком ІІ семестру в закладі буде проводитись робота з такими дітьми в позаурочний час. Зазначив, що цінну допомогу в підготовці до таких занять надав Сігетій Ігор Петрович, вчитель математики в загальноосвітній спеціалізованій школі-інтернаті з поглибленим вивченням окремих предметів  під час зустрічі в понеділок. 

 

      Горняк О.І., заступник директора з ВР, доповідала по 3 питанню: "Впровадження національно-патріотичного виховання в УЗОШ І-ІІІ ст.№20 - ліцеї "Лідер." Ольга Іванівна зазначила, що впровадження національно-патріотичного виховання це робота усього колективу. Нагадала про найцікавіші заходи цього напряму виховання, які проходили протягом року в закладі. Окремо відмітила, що поряд із традиційними формами роботи опановуються й нові. Зокрема це створення відео-роликів на різну тематику. Окремо відмітила цьогорічних переможців конкурсів. Серед них фотоконкурс "Україно моя!", в якому є 3 призера на міському етапі та 3 на обласному в різних номінаціях.

  

      

Напишіть нам