Сьогодні, 30 жовтня, в УЗОШ І-ІІІ ст. №20 - ліцеї "Лідер" відбулося засідання педагогічної ради. На ньому розглядали такі питання:

1. Адаптація учнів 1-их, 5-их та 10-ого класів.

2. Атестація педагогічних працівників

    По першому питанню доповідала Корпош О.В., практичний психолог закладу. Оксана Вікторівна перерахувала методики, які застосовувала для моніторингу в 1-их класах, навела приклад питань анкет, котрі заповнювали учні 5-их класів. Також Корпош О.В. озвучила узагальнені результати моніторингу учнів. Зауважила, що напередодні відбулася зустріч з класними керавниками. Кожен педагог дізнався результати моніторингу та дізнався на кого з учнів варто звернути увагу.  

Адаптація учнів 1-их, 5-их та 10-го класів

    Гричка Л.Й., заступник директора, доповідала по другому питанню. Нагадала про Лист МОН 1/9-141 від 04.03.2020р., який стосується атестації. Наголосила, що атестацію можуть проходити вчителі як в ЗІПППО, так і в інших організаціях, які займаються курсовою підготовкою педагогів. Також до курсів підвищення кваліфікації зараховуються інші джерела. Це онлайн курси, лекції, тренінги тощо. Обговорили порядок затвердження курсів як підвищення кваліфікації, які не мають ліцензії.

  

Напишіть нам