14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. Усі ці свята дуже взаємопов’язані  і виникали послідовно.

     14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. У народі говорять: «Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем». Це свято вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні. 

    Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. На Січі запорозькі козаки збудували церкву на честь Покрова Богородиці з її іконою. 

       А з 2015 року 14 жовтня є державним святом і неробочим днем – Днем захисника України. Саме тому в нашому закладі в понеділок та вівторок пройшло ряд заходів.

     У понеділок завітали Балашов Іван Анатолієвич, голова спілки ветеранів, полковник, та Лютий Іван Степанович, капітан у відставці. Вони розповідали про свою військову службу та відповідали на питання учнів 10-их класів.

 

 

     У вівторок дівчата 5-В класу та класний керівник Шимон-Ійбер О.Л. підготували чудове свято, яке поділялося на 2 частини. У першій половині розповідали про те, що саме святкуємо в цей день. А друга частина - конкурси для майбутніх захисників України - хлопців із 5-В та 5-Д класів. Поміж конкурсів та й для того, щоб хлопці відпочили, дівчатка підготували декілька номерів. Горняк Анна показала гімнастичний номер, тріо дівчат заспівало пісню "Там, де ми є," а також підготували танець, чк подарунок майбутнім захисникам.

  

      

     Також у вівторок ми передали листи для воїнів у зоні АТО, які написали учні різних класів.

 

Напишіть нам