Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

     Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Саме про такий взаємозв'якок подумали активісти учнівського самоврядування, які вже традиційно відвідали людей похилого віку в Ужгородському міському територіальному центрі соціального обслуговування. 

     Підготовка до цього дня розпочалась ще тиждень тому. Учні нашого закладу приносили речі, які необхідні цим людям, а також печиво, зефір, домашнє варення. Усе зібране ми передали підопічним Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування. Зазвичай ми проводимо майстер-класи, але через карантин не змогли. Цього року учні 4-Г класу виготовили листівки із осінніми листочками та невеличким віршиком-привітанням:

"Посивіли ваші скроні,

Від турботи про дітей

Шану праці. Шану долі

Віддаємо ми в цей день

Хай рясним буде суцвіття

У саду, що ви садили

Зичим миру, довголіття,

Щастя, радості і сили"

     Слова вдячності написали працівники, які роздали листівки та солодощі підопічним закладу у Viber: "Дякуємо ВАМ, і всім хто долучився до доброї справи. Нехай Господь віддячить всім сторицею, а в сім'ях панує добробут, тепло та достаток. Блиск очей та посмішки підопічних є найбільшою радістю для всіх нас. Ще раз ДЯКУЄМО." Це найкраща подяка усім нам.

  

Напишіть нам