Ось і настав, мабуть, один з найважливіших днів в житті одинадцятикласників  – випускний. Стільки стежок протоптано навколо школи, і стільки доріг відкривається в нове життя. Сподіваємося, що Ви завжди будуте з теплотою згадувати шкільні роки, шкільних друзів і, звичайно ж, вчителів, які дали Вам такий важливий поштовх у життя, вклавши саме цінне і потрібне. 

  30 липня відбулося урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту.  Цього року свідоцтва отримали 20 випускників. Серед них семеро з відзнакою. Це Василечко Власта Юріївна,  Козлов Владислав Віталійович, Підвисоцька Ніка Вікторівна, Риган Олександр Михайлович, Скрип Христина Олександрівна, Фурів Андрій Віталійович - золоті медалі, Дяблюк Олександр Павлович - срібна. На урочистому святі директор, його заступники та вчителі щиро бажали успіхів нашим випускникам, а класний керівник Шпак Анжеліка Василівна подарувала золоті зірки "Випускник 2020." 

 31 липня на площі Народній відбулось загальноміське свято нагородження золотими та срібними медалями випускників закладів освіти міста Ужгорода. Привітали випускників та побажали їм нових досягнень у дорослому житті голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олексій Петров, перший заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олег Коцюба, міський голова Богдан Андріїв, начальниця управління освіти Наталія Мухомедьянова, ректор ДВНЗ «Ужгородський національний університет» Володимир Смоланка.

 Вручали золоті та срібні медалі голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олексій Петров та міський голова Богдан Андріїв.

 Також Володимир Смоланка відзначив нашого випускника Ригана Олександра за вагомі досягнення у навчанні - ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

 Милі і дорогі наші випускники! Вітаємо вас із закінченням школи, з випускним! Бажаємо всім рівних доріг і попутного вітру! Нехай у вашому житті буде багато добра, нехай завжди буде в серці любов, а поруч ідуть друзі, які підтримають і допоможуть! Нехай усі ваші заповітні мрії збудуться найкращим чином, і ви зі стійкістю, мужністю і терпінням переможете всі неприємності і подолаєте всі перепони!

  

   

 

Напишіть нам