Щороку навесні в Україні відзначається день матері – одне з головних родинних свят, присвячене найріднішій жінці в житті кожної людини. Подібні дні відзначаються у всьому світі вже понад 100 років. Так, у США День матері отримав офіційний статус ще в 1914 році. В незалежній Україні День матері було встановлено указом президента України в 1999 році. Цей день – чудовий привід приділити увагу матерям, висловити їм теплі почуття і підкреслити їх величезну роль в будь-якій сім'ї.

     В Україні День матері відзначається у другу неділю травня. Цього року воно припадає на 10 травня. Міжнародний день матері сьогодні відзначається більш ніж у 40 країнах світу, хоча дата свята в різних країнах відрізняється. У більшості випадків, День матері відзначають навесні, в період з березня по травень.

     Цього року в умовах загальнонаціонального карантину також хотілось привітати матусь, але якось особливо. Наші учні разом з вчителями створювали квіти, листівки, вчили вірші.  Були створені відео-привітання матусям від різних класів, які розміщені на сторінці у мережі Facebook. А педагог-організатор створила онлайн фотоальбом "Найкращі матусі"

  

    

 

Напишіть нам