Щороку навесні в нашому закладі проходить День квітів. В цей день учні приходять в одязі з елементами квітів, приносять свіжі та штучні квіти, проводиться танцювальна перерва. 

     Цього року все інакше. Ми вирішили провести Фестиваль квітів онлайн за допомогою соціальної мережі Fecebook. Кількість фотографій, які надсилали учні, вражала. Кожне фото було особливе. Тут і квіти, які ростуть в саду чи десь посеред міста, намальовані фарбами чи олівцями, створені із найрізноманітніших матеріалів. Були світлини і з нашими учнями, які або посеред квітів, або насолоджуються їх ароматом, або й взагалі дівчина-квітка.

      Перший день фестивалю ми присвятили майстер-класу від Демко Регіни Олександрівни, виховательки ГПД, зі створення листівки. Другого дня були виставлені світлини із малюнками квітів, а також процес їх створення. Серія фотографій "Квіти навколо мене" продовжувалася аж 3 дні. Шостого дня були поширені світлини, на яких наші учні серед квітів або ж насолоджуються їх ароматом. День сьомий був присвячений квітам, що не мають аромату, але створені з любов'ю. 

  

  

     Усі фотографії Ви можете переглянути на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook.

Напишіть нам