Карантин поставив нові вимоги до вчителів. Перші дні ніхто не розумів, що і як потрібно робити. Спочатку давались завдання через Viber і переважно стосувалися закріплення знань із вивчених тем. Але через цей додаток пояснити тему складно одразу всьому класу. Тому педагоги почали шукати вихід, як краще це зробити. Вихід знайшли в різних додатках.

       Більшість працює через програму Zoom. Вона дозволяє створити он-лайн конференцію на 40 хвилин. Під час таких конференцій учні мають можливість одразу запитати те, що не зрозуміли. Були створені класи на сайті "Мій клас." Але цей сайт не охоплює всі предмети або класи. Тому підходить він не всім, хоча й досить цікаво працювати на ньому. Також на допомогу прийшов додаток Klassroom від Google. Він надає можливість прикріпити презентацію чи відео з поясненням. Також через це додаток можна дати завдання і слідкувати за ходом його виконання. Також педагоги надають учням плани уроків для самостійного опрацювання, які містять теоретичний матеріал, ілюстративне чи графічне зображення (пояснення), лінк на відео для перегляду, check-list для закріплення знань і творче завдання за допомогою платформ  edugames.rozumniki.ua, Kahoot, «На урок», «Всеосвіта».

 

 

      Двоє вчителів створило на YouTube канали. Це вчителі математики Сембер Д.А. та фізики Чобаль І.В. 

 when_math_is_easy

     Відео канал покликаний допомогти учням засвоїти теми, вивчення яких припадає на карантин. В першу чергу, Дмитром Андрійовичем створюються відео-уроки для класів, в яких він веде як вчитель математики: два 5-і класи (5-А та 5-В, в них однакові теми), 6-Г, що навчається за звичайною освітньою програмою та 6-Б клас, що навчається за програмою науково-педагогічного проекту "Інтелект України". Відео включають розбір як типових задач до теми уроку, так і найскладніших задач (часто на прохання самих учнів), а також завдання для самостійного розв'язування.  

Irynka Chobal

     Відео канал для викладення тем із фізики. На своєму каналі Ірина Василівна пояснює теоретичні питання та розв'язування фізичних задач. Тут розміщені уроки для 7-х та 8-х класів. Тобто все те, що мало б вивчатись під час карантину.

Францух Вікторія Іванівна

     Вікторія Іванівна вже мала створений власний сайт, а тепер тільки додала рубрику "Дистанційне навчання." Педагог викладає інформатику та математику. Разом із поясненням тем, на сайті можна знайти тести, щоб одразу перевірити свої знання. 

Блог вчителя біології Бігарій Ірини Йосипівни

       В блозі, який веде Ірина Йосипівна, також з'явилася рубрика "Дистанційне навчання." Тут багато тем із біології, а також окрема рубрика "Захист Вітчизни (Основи медичних знань для дівчат) для учнів 10-11 класів". Адже Бігарій І.Й. є вчителем цього предмету в Ужгородському центрі допризовної підготовки.

     Учителі фізкультури, хореографії щодня о 9:00 розпочинають робочий день із веселої зарядки в Інстаграмі, до якої можуть долучатися учні, батьки і вчителі.

     Вихователі групи продовженого дня, асистенти вчителів  допомагають вчителям в розробці й розсилці навчальних матеріалів, реєстрації учнів на освітніх платформах. Асистенти вчителів адаптовують навчальні матеріали під потреби учнів з ООП, спілкуються з ними за допомогою телефонних дзвінків, соціальних мереж, надаючи підтримку в умовах карантину.

   Шкільний психолог Корпош О.В. підібрала корисні поради, які стосуються карантину. Їх ви можете знайти в рубриці "Сторінка психолога" або за посиланням Поради від психолога.

     Зовсім недавно в нашому закладі розпочав свою роботу соціальний педагог - Антонова Марія Сергіївна, яка підбрала декілька рекомендацій щодо Безпеки дітей в інтернеті.

      Шкільна бібліотека, на жаль, теж он-лайн. Усі знають, що читати паперовий варіант книги набагато приємніше ніж електронний. Але через карантин доступ до таких книг майже не можливий. Тому Алла Леонтіївна та Вікторія Богданівна ретельно підбирають літературу для читання школярами. Цю корисну підбірку можна знайти за посиланням А на сторінці у соціальній мережі Facebook за хештегом #онлайн_бібліотека_20_лідер періодично з'являтися невеличкі відеоролики, в яких Алла Леонтіївна читатиме дитячі книжечки.

       Також часто проходять індивідуальні консультації в телефонному режимі та через мережу Інтернет. Особливо з тими учнями, які не мають доступу до мережі Інтернет або не виконують завданнь вчителів.

Напишіть нам