З ледь відчутним весняним  подихом приходить  до нас чудове  жіноче свято -  8 Березня.  Цей день несе у світ  ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті -  щастя, радість,  надія, кохання пов’язане із жінкою.  З нагоди свята учні 5-А класу  (класний керівник Дан Вероніка Мирославівна) підготували для вчителів та гостей  цікаву концертну програму, насичену різноманітними вокальними, танцювальними та театральними номерами.

  

     Розпочав концер із привітань заступник директора Шварц Р.Ю. Найщирішими і теплими побажаннями п'ятикласники привітали всіх жінок: мам, бабусь, вчителів із Міжнародним жіночим днем. З кожним наступним номером глядачам було все більш цікаво. Серед найцікавіших номерів був виступ Францух Вероніки, відео-привітання наших вчителів від відомих людей світу, гімнастичний номер із скакалкою від Реш Дар'ї. Та найцікавішими для глядачів виявились показ мод від дівчат та розповіді бабусь-пліткарок від хлопців.

   

   

    Колектив "Лідер-Денс" (керівник Фечо Н.І.) порадував нас вже відомими своїми номерами: "Ціпоньки" та "Кантрі." Була й прем'єра нового танцю "Мадагаскар." Взяли участь в концерті й вихованці гуртка "Хоровий спів" (керівник Мельнік Н.Ю.) із піснею "Все починається з мами." Також подарунком для усіх присутніх була невеличка фото-зона, створена учнями 5-А класу, їхніми батьками та класним керівником. Цей концерт додав декілька років життя, адже було весело, цікаво, незабутньо. 

  

   

     PS: Вероніка Мирославівна щиро вдячна своїм учням за відмінний виступ, батькам та колегам за допомогу у створення свята та підтримку під час нього.

 

Напишіть нам