Рідна мово моя українська,

В світі гордо, натхненно звучи

Волелюбна моя, материнська,

Мово рідна моя, не мовчи.

      Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

     21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.

     До відзначення Міжнародного Дня рідної мови «Прекрасне слово і душа у мові рідній воз’єднались» долучилися бібліотекар  Бескід Алла Леонтіївна та шкільна родина учнів 6-Б класу  на чолі з класним керівником Белей Оксаною Михайлівною. На заході  учні здійснили невеличку подорож в історію нелегкого, тернистого шляху української мови, як державної. Учасники заходу були активними в конкурсах та вікторинах, пригадали найяскравіші зразки народної мудрості, показали свої знання юних філологів в грі «Грамотій».

    Тож побажаємо всім українцям, які свято бережуть українське слово – щастя, натхнення, добра, миру, світлого майбутнього, живіть повноцінним життям, досягайте вершин, адже у ваших руках доля нашої країни. Любіть, шануйте і бережіть рідну мову – вона наш генетичний код.

  

Напишіть нам