5 лютого в нашому закладі відбулося методичне об'єднання вчителів англійської мови в рамках програми школи професійного розвитку вчителів англійської мови. Тема цього засідання: "Теорії навчання англійської мови та інноваційні підходи до викладання англійської мови." Відкрила школу професійного розвитку Пріц О.М., методист методичного кабінету управління освіти Ужгородської міської ради. Олена Миколаївна привітала усіх присутніх та наголосила на важливих документах, які стосуються саме вчителів англійської мови.

     Фролова О.М. та Сіденко З.В., вчителі англійської мови УЗОШ І-ІІІ ст. №20 - ліцею "Лідер", розкрили теоретичний блок сьогоднішнього засідання. Говорили про різні підходи в навчанні, про використання інноваційних технологій.

     А практичні завдання організовували Котик Г.М., Соловйова О.Р., Сіденко З.В. та Фролова О.М. Вчителі показали як користуватися програмою "Кahoot" та її особливості. Були завдання і на сканування QR-коду. Відсканувавши цей код, необхідно доповнити речення, яке закодовано. Запропонували вчителям пограти у відому гру "Дженга." Але не просто так витягувати кубики, а й відповідати на запитання, номер якого був написаний внизу тієї частинки, котру витягнули. Трошки порухалися, коли шукали три частинки одного кола. На одній було зображено те, що відбувається, на другій - час, коли відбувається подія, а на третій - написане речення. Також було запропоновано "жуйки" із реченнями прикріпити до апарату, що їх видає, відповідно до того, яке із слів "does", "doesn`t", "do","don`t" потрібно використати. Також Олена Миколаївна показала цікаву гру, яка озвучує слова і потрібно вказати на малюнок того слова. Якщо ж ви помилились, то програма видавала дуже не приємний звук. Наступного разу вже не захочеться помилитись.  

 

Напишіть нам