Сьогодні, 28 березня відбулося засідання педагогічної ради, на якому було розглянуто питання стану викладання, рівня навчальних досягнень учнів з біології, а також стан організації науково-дослідницької роботи вчителів та учнів, її вплив на якість навчально-виховного процесу школи.

     Заступник директора з НВР Сіденко З.В. відзначила, що протягом останніх років збільшилася кількість не тільки учасників Малої академії наук, а й переможців першого, другого і, що найбільше радує, третього турів. До виступу також приєдналися вчителі школи Цанько М.Ю., Клецко Ю.М., Бобела Н.П. Зокрема, вчитель історії Клецко Ю.М. відмітив, що при підготовці до захисту робіт МАН особливу увагу приділяє вибору теми. Вона має бути актуальною та цікавою для учня, який готує роботу. Вчитель намагається також інтегрувати різні предмети в одній роботі. Вчитель хімії Цанько М.Ю. додала, що помилки чи невиправдані очікування не повинні сформувати в учнів негативні емоції: «Дослідницька робота без результату – це Сізіфова праця? Ні! Це крок вперед на міцній основі.»

      Наступне питання: «Важкі підлітки. Проблеми подолання негативної девіантної поведінки.» висвітлила заступник диретора з ВР Горняк О.І. Вона розповіла про основні причини появи девіантної поведінки в дітей. Горняк О. І. навела невтішну статистику в Україні з приводу протиправних дій підлітків. Також заступник наголосила на тому, як зменшити кількість таких дітей, що можуть зробити батьки, класний керівник, вчителі школи.

    Крім цього було обговорено питання щодо організації проведення конкурсного відбору дітей до 10-х ліцейних класів, де було визначено предмети для вступу. Це українська мова (обов’язкова для всіх) та українська література або математика (згідно з напрямком для вступу).

     Заслухавши й обговоривши порядок денний, педагогічна рада прийняла відповідні рішення з розглянутих питань.

 

  

Напишіть нам