22 січня ми відзначаємо сторіччя проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР. Цей надзвичайно важливий документ став однією з історичних основ проголошення незалежності України, адже тільки в єдності наша сила і перемога. 
    Нинішній день в нашій школі був доволі насиченим. З метою поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомити з цікавими фактами про Україну, виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики в школі було проведено ряд заходів до Дня Соборності України. 
    Крім традиційної акції «День Злуки – тримаймося за руки» було організовано патріотичний флешмоб «Україна Єдина». Учні, озброївшись прапорцями та іншою національною атрибутикою, під гаслом «Схід і Захід разом! Україна Єдина!» створили величезне жовто-блакитне сердечко. Цей день запам’ятався і загальношкільною акцією “Одягни вишиванку», адже вишивана сорочка - символ єдності та оберіг споконвічних українських традицій. Класними керівниками було проведено тематичні виховні години: «Ми - українці» в 1-4 класах, «День Соборності України» з переглядом мультимедійних презентацій в 5-8 класах, «Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг» в 9-11 класах. Активно долучилися до проведення заходів з нагоди свята учні початкової школи . Малеча в шкільних коридорах створила живий ланцюг, як символ Соборності України. Діти виконали Гімн України та ряд інших патріотичних пісень. Учні 1-А класу у рамках свята виготовили лепбуки на патріотичну тематику. А на відвідувачів шкільної бібліотеки цього дня чекала виставка наукової і художньої літератури «Соборна мати-Україна, благослови добром мене!»
    Заходи, проведені цього дня, сприяли усвідомленню того, що лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого і тих, хто зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України. 

   

  

 

 

Напишіть нам