Одним із найбільш очікуваних зимових свят є Новий рік – пора привітань, подарунків та незабутніх вражень. Діти люблять і чекають це дивовижне свято. У шкільному житті ця подія займає ключове місце, адже за масштабом вона є однією з найбільших. Напередодні Нового року, 26 грудня для учнів початкової школи було організовано чудове новорічне свято з танцями, конкурсами, фокусами та іншими розвагами. В  гості до малечі завітали аніматори, які подарували дітям неймовірні веселощі та позитивний настрій.

    У тісному дружньому колі відсвяткували новорічне свято учні 8-В класу разом із класним керівником Бєловою К.С. Школярі активно брали участь в розважальній програмі, під час якої мали можливість продемонструвати свої акторські здібності, хист до танцю і співу. Захід проведено під гаслом: «Прощавай, дитинство! Привіт, юність!» Адже, дорослішаючи, ми, зазвичай, припиняємо вірити в новорічні дива та доброго чарівника Дідуся Мороза.

     Феєрія новорічного свята не оминула й решту учнів старшої школи. Для них було проведено   цікавий  пізнавально-розважальний  захід «Казкова подорож новорічною Європою». Школярі дізнались  чимало цікавої і корисної інформації  щодо святкування Нового року  в інших країнах Європи.  Адже  у різних народів світу  традиції зустрічати Новий рік відрізняються  одна від одної. У кожної країни є свій чарівник -  сивочолий старець, який у новорічну ніч  ходить по домівках, роздаровуючи довгоочікувані  подарунки. На концертній частині святкової програми гостей своїми виступами розважав танцювальний колектив «Лідер Денс» та вихованці гуртка «Хоровий спів». Після свята для учнів було організовано  новорічну вечірку, яка подарувала дітям  заряд позитивної енергії та чудовий настрій!

   

   

 

 

 

Напишіть нам