Із  22 по 26 жовтня  в школі пройшов Тиждень початкової школи. Проведені заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. У понеділок відбулося урочисте відкриття Тижня початкової школи. Заступник директора з навчально-виховної роботи Паніна Н.І. ознайомила присутніх із планом проведення тижня. На невеличкій святковій програмі маленькі школярі декламували вірші про школу. Переодягнувшись у казкових героїв, діти ще раз нагадали учням правила поведінки під час перерв та на уроках. Закінчилось свято веселою руханкою, яка зарядила малечу позитивом та енергією на увесь день.

  

    У середу відбувся День батьківського самоврядування. Батьки мали можливість виступити в ролі педагогів, відчувши на собі всі переваги й недоліки вчительської професії. У педагогів перевтілилися лікарі, підприємці, менеджери, продавці та представники інших професій. Мами й татусі працювали у класах, де навчаються їхні діти. Цього дня вони пояснювали учням новий матеріал, перевіряли зошити, ставили оцінки, і загалом більше дізналися про шкільне життя своєї малечі. Дітям такий експеримент сподобався, вони відзначають, що це цікаво і нестандартно. Школярі цього дня мали можливість подивитись виставу настільного театру за казкою «Лисичка-сестричка» у виконанні Янєва Олексія (2-В) та Янєва Георгія (6-Б), Максимець Лізи (2-Б) та Анни (3-В). Учнів до прем’єри вистави готували батьки: вчили слова, майстрували декорації та шили ляльки-рукавички. Після завершення запланованих заходів вчителі та батьки зібралися, щоб поділитися враженнями та зробити певні висновки. Загалом мова йшла про складні реалії професійної діяльності вчителя та емоції від пережитого за весь день. Діти теж раділи незвичайним урокам, коли твоя мама – вчитель. Долучилися до проведення Тижня початкової школи і вчителі англійської мови, які проводили відкриті уроки. Педагоги мали на меті показати батькам рівень сформованості знань і навичок, а також продемонструвати наполегливість та працелюбність у навчальній діяльності.

   

    До проведення Тижня початкової школи долучилися і вчителі фізичної культури, які організували для учнів 1-4 класів «веселі старти». Змагання проходили напружено і цікаво, адже кожна команда вірила у свою перемогу. Програма передбачала змагання з м’ячами, гімнастичними обручами, човниковий біг. Змагання продовжились у шкільному басейні, де учні мали можливість продемонструвати свою силу та спритність, долаючи водні дистанції. Спортивні ігри виявились справжнім святом для малечі. Дитячий гамір, цікаві забави та позитивні емоції – дітям «веселі старти» припали до душі!

   

 

    У рамках Тижня початкової школи до учнів завітали працівники Ужгородського відділу поліції, щоб ознайомити дітей із правилами безпечної поведінки на дорозі: перетинання проїжджої частини, призначення дорожніх знаків та жестів регулювальника, правила їзди на велосипеді та важливість вибору безпечного шляху до школи. Діти із цікавістю запам’ятовували корисну для себе інформацію і ознайомлювались із наочними матеріалами, які правоохоронці спеціально підготували для них. Згодом настав час практичних завдань: учні молодших класів під керівництвом поліцейських вчились переходити проїжджу частину по зебрі. Подібні зустрічі є надзвичайно дієвою формою виховання щколярів, адже діти мають можливість безпосередньо поспілкуватись із правоохоронцями, поставити їм будь-які запитання та засвоїти отримані знання на практиці.

  

    Тиждень початкової школи завершився, але продовжується праця  вчителів, які пробуджують  творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – розумні та талановиті!

 

Напишіть нам